درباره ما

معرفی
رزرو اتاق فرار
یونا اسکیپ روم

مجموعه اتاق فرار یونا در مهر ماه سال 1400 آغاز به کار کرد. این مجموعه با به کارگیری متخصصین امر در طراحی اتاق فرار توانست در مدتی کوتاه نظر مخاطبین را به خود جلب کند و تا به امروز هر دو بازی این مجموعه از استقبال خوبی برخوردار بوده است.

مهر 1400
رزرو اتاق فرار
اتاق فرار حجله

"دعوتید به عروسی اقوام دور در روستای پدری. عروسی جعفر و نازخاتون..."

اتاق فرار حجله، یکی از پرمخاطب‌ترین اتاق فرارهای ایران،  توانسته در مدت یکسال هزاران نفر از علاقمندان به اتاق‌های فرار را جذب خود کند به طوری که در سایت‌های مرجع اتاق فرار نیز همواره جز لیست اتاق فرارهای پیشنهادی و پرفروش‌ها بوده است همچنین در دسته بندی اتاق‌های فرار این سایتها در لیگ پلاتینیوم (برترین لیگ) قرار گرفته است.

اسفند 1400
اتاق فرار هاری
اتاق فرار هاری

"تیپ 64 تکاوری آستارا از با سابقه‌ترین یگان‌های ارتش پرافتخار ایران پس از شروع درگیری با دشمن متجاوز..."

پس از موفقیت‌های روز افزون اتاق فرار حجله، مجموعه اتاق فرار یونا برآن شد تا این بار با سبکی دیگر از اتاق‌های فرار در خدمت علاقه‌مندان باشد. اتاق فرار هاری با سبک و سیاق جدید خود توجه علاقه‌مندان به حل معماهای سخت را به خود جلب کرد. برای شرکت در اتاق فرار هاری به مخاطبین پیشنهاد می‌شود حداقل 5 بازی دیگر را تجربه کرده باشند.

اسفند 1401
جشنواره باف
جشنواره باف

در اسفندماه 1401 بازی حجله کاندیدای دریافت جایزه در سه بخش بهترین فضا سازی، بهترین اتاق فرار ترسناک و بهترین کارکتر در سومین جشنواره باف شد و موفق به دریافت دو دیپلم افتخار در دو بخش فضا سازی و ترسناک ترین اتاق فرار شد.

?
YOUNA
اتاق فرارهای دیگر

در آینده ای نه چندان دور مجموعه اتاق فرار یونا با بازی‌های دیگر در سبک‌های متفاوت در خدمت علاقه‌مندان به سرگرمی‌های گروهی و به خصوص طرفداران اتاق فرار خواهد بود. شما مخاطبین عزیز نیز میتوانید پیشنهادات خود را با واتس اپ و یا اینستاگرام مجموعه در میان بگذارید.

رزرو نوبت و تماس